Kalıcı Makyaj Dudak Uygulamaları

Kalıcı makyaj dudak uygulamaları ile asimetrik dudaklar düzeltilebilir. Zamanla rengi solmuş , hattı kaybolmuş dudaklar daha simetrik ve hattı belirgin bir görünüme kavuşabilir. Sigara kullanımı ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla mor rengi alan dudakların tekrar canlanması sağlanabilir. En doğal tonlardan en iddialı tonlara kadar kişinin tercihine göre uygulama yapılmaktadır. İşlem öncesi demo çizimi yapılarak sizin onayınıza sunulur. Sonrasında bölge güçlü anestezik kremler yardımıyla uyuşturulur. Ağrı ve acı hissi olmaz. İşlem ortalama 2 saat sürmektedir. Dudak renklendirme işleminde 3 farklı teknik kullanılmaktadır.

3D Dudak Renklendirme: Bu uygulamada amaç dudağa 3D görünümü kazandırmaktır. Dudak hattı daha yoğun , iç kısma doğru daha soft uygulama yapılır. Bu tekniğe ombre dudak renklendirme de denilmektedir. Günlük kullanım için uygundur.

Ruj efekti Dudak Renklendirme: Bu uygulama tekniğinde amaç dudaklara ruj sürülmüş efekti kazandırmaktır. Daha çok canlı renkler tercih edilir. Günlük hayatta daha yoğun ruj kullanımı sevenler için en uygun tekniktir. Daha yoğun bir görünümü vardır.

Nude Dudak Renklendirme: Daha pastel tonlarda uygulama yapılmaktadır. Soft ve pastel tonları sevenler için en uygun tekniktir. Amaç dudaklara Oldukça doğal bir görünüm kazandırmaktır. Günlük kullanım için uygundur.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?