Kirpik Uygulamaları

KİRPİK LİFTİNG:

Kendi doğal kirpiklerinize yapılan bir bakım işlemidir. Kirpiklerinize yoğun vitamin ve keratin yüklemesi yapılır. Bu işlem sayesinde belli bir süre kirpikleriniz daha dolgun hacimli ve kıvrımlı bir görünüme sahip olacaktır. Kısaca kirpik lifting uygulaması kirpiklerinize maskara sürmüşcesine bir efekt vermeye yarayan bir işlemdir. İşlem sonunda isteğiniz doğrultusunda kirpikleriniz bitkisel kirpik boyası ile siyaha boyanabilir. İşlem ortalama 1 saat sürer. Herhangi bir ağrı acı hissi olmaz.

İPEK KİRPİK:

Doğal kirpiklerinizin üzerine özel yapıştırıcı ile ipek kirpiklerin sabitlenmesi işlemidir. Kendi kirpiklerinize , ipek kirpiklerin sabitlenmesi ile daha yoğun ve daha uzun kirpiklere kavuşabilirsiniz. İstediğiniz yoğunlukta ve uzunlukta çalışılması mümkündür. Herhangi bir ağrı acı hissi olmaz. İşlem ortalama 2 saat sürmektedir. Belli aralıklarla bakım yapıldığı taktirde 2-3 ay kullanım süresi vardır.İkiye ayrılır;

KLASİK İPEK KİRPİK:

Kendi kirpikleriniz üzerine tek tek ipek kirpik takılmasıdır. Günlük kullanıma uygun en doğal görünüm sağlayan ipek kirpik uygulamasıdır.

VOLÜM İPEK KİRPİK:

Kendi kirpikleriniz üzerine 2D, 3D, 5D ve 10D olarak farklı çeşitlerde ve yoğunlukta kirpiklerin takılması ile daha yoğun görünüm sağlayan ipek kirpik uygulamasıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?